Sąlygos

AUTOMOBILIAI.  AURENTA nuomojami automobiliai yra patikimi, saugūs, techniškai tvarkingi, patogūs bei komfortiški.
Rezervuodami galite pasirinkti automobilį pagal markę ir modelį.
Nuomotojas pasilieka teisę pakeisti rezervuotą automobilį į kitą tos pačios arba aukštesnės klasės automobilį (avarijos ar techninio gedimo atveju) iš anksto įspėjus ir suderinus apkeitimą su nuomininku.

AUTOMOBILIO GEDIMAS. Techninio gedimo atveju nuomotojas įsipareigoja, per įmanomai trumpiausią laiką, suteikti nuomininkui pakaitinį automobilį. Pagalbos linija veikia 24 val. per parą.

NUOMOS TERMINAS. Minimalus automobilio nuomos terminas – 24 val., maksimalus – neribojamas.

NUOMOS KAINA. Automobilių nuomos kainos nurodytos už parą. Nuomos para – 24 val. nuo automobilio paėmimo pradžios. Nurodytos kainos yra galutinės, nėra papildomų ar paslėptų mokesčių. Į kainą įskaičiuota: transporto priemonių privalomasis civilinės atsakomybės ir KASKO draudimas. Išskirtinais atvejais kaina gali keistis: atsižvelgiant į nuomos laikotarpį, nuvažiuotų kilometrų skaičių.

UŽSTATAS. Užstatas už lengvuosius automobilius: 100€ €, už keleivinius ir mikroautobusus: 150€.

DRAUDIMAS. Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti transporto priemonių civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu, galiojančiu visoje geografinėje Europoje.
KASKO draudimas avarijos atveju – dengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui, neatsižvelgiant, kas avarijos kaltininkas.
KASKO draudimas automobilio vagystės atveju – dengia nuostolius automobilio vagystės atveju. Būtina sąlyga – pristatyti išsinuomoto automobilio dokumentus ir raktus, kitaip draudiminė apsauga negalios.
Besąlyginė franšizė lengviesiems automobiliams: 150€, keleiviniams mikroautobusams: 200€.

VAIRAVIMO APRIBOJIMAI. Minimalus vairavimo stažas nuomojantis lengvuosius automobilius – 1 metai, nuomojantis keleivinius mikroautobusus – 2 metai. Išvykimas į užsienį nuomojamu automobiliu galimas tik gavus  nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą į užsienio šalį be nuomotojo leidimo yra taikoma 1000€ bauda.

RIDOS APRIBOJIMAI. Nuomojantis automobilį 3-jų dienų ar ilgesniam laikotarpiui ir važinėjant juo tik Lietuvos teritorijoje, ridos apribojimai – netaikomi. Kitais atvejais – pagal susitarimą.

PAŽEIDIMAI IR BAUDOS. Nuomininkas įsipareigoja laikytis nustatytų KET taisyklių. Maksimalus greičio apribojimas yra 130km/h. Pažeidus šį punktą taikoma 200€ bauda.

PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS. Nėra mokesčio už papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.

REIKALINGI DOKUMENTAI. Automobilio nuomos sutarties sudarymui reikia pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

AUTOMOBILIO IŠDAVIMAS IR GRĄŽINIMAS. Automobiliai išduodami ir grąžinami AURENTA  biure Vilniuje, Gariūnų g. 49 – nemokamai.

 

AURENTA nuomos biuras:

Centrinio ofiso Vilniuje adresas: Gariūnų g. 49, 316a aikštelė, tel. +370 624 34641

Darbo laikas:   I – V    07.00 – 24.00

                          VI – VII 08.00 – 23.00

 

KURAS. Automobiliai išduodami pilnu kuro baku, grąžinti automobilį privaloma taip pat pilnu baku. Grąžinus automobilį nepilnu kuro baku, taikomas 15 € kuro užpilimo paslaugos mokestis, už trūkstamą kuro kiekį klientas privalo sumokėti pagal apskaičiuotą kuro trūkumą.

PAPILDOMA ĮRANGA. Papildomai siūlome išsinuomoti GPS mobiliąsias navigacijas, kėdutes vaikams, automobilines stogo bagažines su skersiniais.

Kainos:

Kėdutės vaikams – NEMOKAMAI.
GPS – 1€ per parą.

ATSISKAITYMO UŽ PASLAUGAS BŪDAI. Už automobilio nuomą atsiskaityti galima banko pavedimu ar grynais pinigais.

REZERVACIJA. Automobilį galite rezervuoti el. paštu aurenta@inbox.lt arba telefonais +370 624 34641. Užpildžius rezervaciją, būtina sulaukti rezervacijos patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą el. paštą arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Rezervuojant automobilį tai pačiai dienai, užsakymai priimami tik telefonu.