KODĖL RINKTIS

Aurenta

AURENTA naudoja lanksčią automobilių nuomos sistemą kiekvienam Klientui. Automobilių nuoma visą parą. Pagal susitarimą automobilius galite išsinuomoti ir grąžinti bet kuriuo metu.

Trumpalaikė nuoma nelimituojant ridos tinka klientams, atvykusiems pakeliauti arba turintiems verslo reikalų įvairiuose Lietuvos ar Baltijos šalių miestuose.

Trumpalaikė nuoma limituojant ridą – pasiūlymas tiems klientams, kurie lieka mieste ir nesiruošia daug keliauti. Nuoma į vieną pusę – tai nuomos paslauga, kuri leidžia Klientui išsinuomoti automobilį viename AURENTA nuomos punkte ir palikti šalių sutartoje vietoje.

AURENTA siūlo visas klientui reikalingas paslaugas ir net daugiau, pavyzdžiui „Kelionės organizavimas“ – tai kliento pasitikimas stotyje, oro uoste, viešbučių rezervavimas ir kita. Privačius pervežimus kliento norimu laiku. Taip pat vežame grupes į oro uostos Vilniuje, Kaune, Rygoje, Varšuvoje. Galime nuvežti / parvežti įmonės darbuotojus į Europą (Vokietiją, Olandiją, Norvegiją ir t.t.)

Taip pat AURENTA siūlo įsigyti patikimus ir tvarkingus naudotus automobilius iš Vakarų Europos. Galime parvežti Jūsų norimą automobilį, arba priimame užsakymus norimam automobiliui.  Padedame nupirkti, ar/ir parduoti Jūsų seną automobilį. Taip pat tarpininkaujam perkant automobilius iš didžiausių automobilinių aukcionų Europoje.